Přísady do paliv a olejů

Mikrodifuzní přísada do převodových kapalin. Pro ošetření převodovek a řešení problémů spojených se třením, teplotou a nadměrným ...

k2auto.cz

Přísady do paliv a olejů

kliknutím zvětšíte
Zvětšit fotografii - Přísady do paliv a olejů
Kód:Receptura 127 – přísada do automatických převodove
Cena s DPH : 830,00 CZK
Cena bez DPH : 686,00 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Mikrodifuzní přísada do převodových kapalin.

 

Pro ošetření převodovek a řešení problémů spojených se třením, teplotou a nadměrným opotřebením. Určena zejména pro ošetřování automatických převodovek osobních automobilů.

Složení a účinky:
Tato unikátní receptura chemicky vytváří mikroskopicky tenký ochranný film v povrchu všech mazaných ploch. Zajišťuje dokonalou ochranu všech převodových ústrojí. Vyrobena na bázi těžkých ropných naftenických destilátů bez podílu nebezpečných sloučenin na bázi chloru a síry. Kompatibilní se všemi typy převodových kapalin. Po aplikaci nedochází ke změnám rozměrů ošetřených součástek.

Návod k použití:
Aplikovat jako přísadu do převodových kapalin Obsah jednoho balení postačí k ošetření převodovky s náplní do 4 l kapaliny.Opakovat při každé výměně kapaliny.

Výhody:

  • zvýšení tření mezi třecími lamelami 
  • zvýšení výkonu zařízení
  • prodloužení životnosti ozubených soukolí

Pozor! Nepoužívat do mechanických převodovek! 

Copyright © www.k2auto.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Přísady do paliv a olejů Mikrodifuzní přísada do převodových kapalin. Pro ošetření převodovek a řešení problémů spojených se třením, teplotou a nadměrným opotřebením. Určena zejména pro ošetřování automatických převodovek osobních automobilů. Složení a účinky: ...

© www.k2auto.cz