Žárovky

ŽÁROVKA H1 XENON SUPER BLU 55W 2ks Reálný xenonový modrý efekt Sada žárovek do hlavních světlometů s reálným xenonovým efektem s ...

k2auto.cz

Žárovky

kliknutím zvětšíte
Zvětšit fotografii - Žárovky
Kód:77853
Cena s DPH : 198,00 CZK
Cena bez DPH : 163,60 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
ŽÁROVKA H1 XENON SUPER BLU 55W  2ks

Reálný xenonový modrý efekt
Sada žárovek do hlavních světlometů s reálným xenonovým efektem s modro-stříbrným odstínem světla. Vysoká svítivost a odlišný odstín zajišťuje výrazně vyšší viditelnost překážek v silničním provozu a umožňuje řidiči rychleji reagovat na situace, čímž výrazně přispívá k vyšší bezpečnosti jízdy.

Barva světla - xenonová jasná s nádechem modrého a stříbrného odstínu
Životnost - standardní Unitec
Kvalita světla - vynikající
Balení - plastová elegantní krabička

UV filtr
Baňka žárovky Unitec je vybavena účinným UV-filtrem, který pohlcuje nežádoucí UV-záření. Toto záření způsobuje předčasné stárnutí zejména moderních plastových reflektorů a tím i jejich následnou výrazně horší svítivost.

Celoevropská homologace E - všechny žárovky Philips jsou důkladně testovány a schváleny pro provoz na pozemních komunikacích v celé Evropě i ostatních zemích světa.
Copyright © www.k2auto.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Žárovky ŽÁROVKA H1 XENON SUPER BLU 55W 2ks Reálný xenonový modrý efekt Sada žárovek do hlavních světlometů s reálným xenonovým efektem s modro-stříbrným odstínem světla. Vysoká svítivost a odlišný odstín zajišťuje výrazně vyšší viditelnost překážek v silničním ...

© www.k2auto.cz