QUIXX SADA NA RENOVACI SVĚTLOMETŮ

QUIXX SADA NA RENOVACI SVĚTLOMETŮ Obnoví zažloutlé a mlhavé světlomety do původního křišťálově jasného stavu bez škrábanců. Tato ...

k2auto.cz

QUIXX SADA NA RENOVACI SVĚTLOMETŮ

kliknutím zvětšíte
Zvětšit fotografii - QUIXX SADA NA RENOVACI SVĚTLOMETŮ
Zvětšit fotografii - QUIXX SADA NA RENOVACI SVĚTLOMETŮ Zvětšit fotografii - QUIXX SADA NA RENOVACI SVĚTLOMETŮ
Kód:50251
Cena s DPH : 469,00 CZK
Cena bez DPH : 387,60 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
Zobrazit všechny kategorie, ve kterých se položka nachází

QUIXX SADA NA RENOVACI SVĚTLOMETŮ

Obnoví zažloutlé a mlhavé světlomety do původního křišťálově jasného stavu bez škrábanců. Tato sada obsahuje vše potřebné pro dosažené profesionálního výsledku, umožní Vám opravit povrch plastového světlometu za zlomek ceny při jejich výměně. Dokáže obnovit až 95 % z původní jasnosti a výkonu světlometu, tedy klíčový bezpečnostní prvek vozidla.

Nejen že mlhavé světlomety narušují vzhled a snižují hodnotu vozu, ale jsou především bezpečnostní riziko, protože snižují viditelnost a vytváří odlesky pro protijedoucí vozidla.

Sada obsahuje vše pro dosažení profesionálního výsledku, umožňuje opravit povrch plastového světlometu při obrovské úspoře. Součástí sady je unikátní ochranná formule, která vytváří tvrdou, dlouhotrvající, povětrnostním vlivům a chemickým přípravkům ochrannou vysoce lesklou vrstvu. Hladký, nečistoty odpuzující, povrch udržuje světlomety čisté a integrovaná UV ochrana výrazně snižuje žloutnutí a mlžení.

Upozornění: Používejte Quixx repair system jen podle přiloženého návodu.


Copyright © www.k2auto.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

QUIXX SADA NA RENOVACI SVĚTLOMETŮ QUIXX SADA NA RENOVACI SVĚTLOMETŮ Obnoví zažloutlé a mlhavé světlomety do původního křišťálově jasného stavu bez škrábanců. Tato sada obsahuje vše potřebné pro dosažené profesionálního výsledku, umožní Vám opravit povrch plastového ...

© www.k2auto.cz