Přísady do paliv a olejů

Mikrodifuzní přísada do převodových olejů diferenciálů osobních aut. Pro ošetření diferenciálů a převodovek a řešení problémů ...

k2auto.cz

Přísady do paliv a olejů

kliknutím zvětšíte
Zvětšit fotografii - Přísady do paliv a olejů
Kód:Receptura 515
Cena s DPH : 755,00 CZK
Cena bez DPH : 624,00 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Mikrodifuzní přísada do převodových olejů diferenciálů osobních aut.

 

Pro ošetření diferenciálů a převodovek a řešení problémů spojených se třením, teplotou a nadměrným opotřebením. Určena zejména pro ošetřování mechanických převodovek a diferenciálů osobních automobilů.

Složení a účinky:
Tato unikátní receptura chemicky vytváří mikroskopicky tenký ochranný film v povrchu všech mazaných ploch. Zajišťuje dokonalou ochranu všech převodových ústrojí. Vyrobena na bázi těžkých ropných naftenických destilátů bez podílu nebezpečných sloučenin na bázi chloru a síry. Kompatibilní se všemi typy převodových olejů. Po aplikaci nedochází ke změnám rozměrů ošetřených součástek.

Návod k použití:
Aplikovat jako přísadu do převodových olejů. Obsah jednoho balení postačí k ošetření převodovky nebo diferenciálu s náplní do 4 l oleje.Opakovat při každé výměně oleje.

Výhody:

  • snížení tření
  • zvýšení výkonu zařízení
  • prodloužení životnosti ozubených soukolí

Pozor! Nepoužívat do automatických převodovek!

Copyright © www.k2auto.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Přísady do paliv a olejů Mikrodifuzní přísada do převodových olejů diferenciálů osobních aut. Pro ošetření diferenciálů a převodovek a řešení problémů spojených se třením, teplotou a nadměrným opotřebením. Určena zejména pro ošetřování mechanických převodovek a ...

© www.k2auto.cz